Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Seçkin Markaların Devrilir Tavaları tasarimendustriyel.com’da!

Sanayi tipi devrilir tava modelleri, seri ve toplu yemek üretimlerinin olduğu işletmelerde sıkça kullanılır. Tava içerisinde pişen yemeklerin alımını kolaylaştıran devrilir niteliğe sahip olan tava bölümü çoklu yemek yapımlarında özellikle açık büfe olan işletmeler otel, kafeterya, lokanta gibi yerlerde yemek kaplarına, pişen yemeklerin koyulmasını kolaylaştırır. Gaz ya da elektrikle çalışan derin tavalar çok derin olmaya, kapaklı mutfak ekipmanlarıdır.

Dibi düz, kare biçiminde olan kapalı derin tava modelleri devrilir ya da sabit olabilmektedir. Devrilir tavalar orta ve yüksek kapasiteli mutfaklar adına gerçekten son derece hem vakit hem de iş yükünden tasarruf sağlayarak en yüksek düzeyde performans sağlayabileceğiniz son derece faydalı bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Müşterilerine lezzetli ve en iyi yemekler sunmak isteyen işletmeler aynı zamanda yoğun iş temposunda aşçıların hızlı pişirme sağlayan ekipmana gereksinimleri vardır.

En yüksek düzeyde hız ve en az zahmetle yiyeceklerin hazırlanmasına olanak sağlayan endüstriyel ekipmanlardan biri de devrilir tavalardır. Geniş ürün skalası ve birbirinden leziz ürünler hazırlamanıza olanak tanıyan elektrikli ve gazlı derin tava çeşitleri en uygun fiyatlarla tasarimendustriyel.com’da.

Uygun Fiyatlı Devrilir TavalarıHemen Şimdi Online Satın Alın!

Öztiryakiler devrilir tava ya da Atalay derin tavalar kafe, otel, lokanta, restoran gibi işletmelerde şeflerin tercih ettiği markaların başında gelir. Paslanmaz çelikten üretilen manuel ya da otomatik motorlu elektrikli ya da gazlı alternatifleriyle gereksiniminize uygun devrilir tavalardan işletmeniz için uygun modeli kolayca endüstriyel mutfak ekipmanları pişirme kategorisi altında yer alan devrilir tavalar kısmından bulabilirsiniz.

Öztiryakiler ve Atalay Kaynatma Tencere modelleri paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Kolay çalıştırma mekanizmasına sahip devrilir tava modelleri işletmeler için hem vakit hem de iş gücünden tasarruf sağlamaktadır. Tava çevresinde yer alan izolasyon malzemesi ile ortama fazla ısı yayılmaz. Buna bağlı olarak da enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca bu modellerin köşeleri yuvarlatılmış ve parlatılmıştır. Bu da kolay temizleme imkanı sunar.

tasarimendustriyel.com’da yer alan gazlı ve elektrikli devrilir tava modelleri içerisinden işletmene ve bütçene en uygun modeli bularak alışverişini tamamlayabilirsin. Güvenli alışveriş ve cazip fiyat seçenekleriyle açık büfe ekipmanlarından, endüstriyel mutfak ekipmanlarına aradığın her şey burada!

Devrilme riski olmayan en iyi devrilir tavaları, sektörün önde gelen markalarının en kaliteli ürünleri ile bir arada bulabileceğiniz Tabak ve Tava online mağazasında sizleri bekliyor. Ergonomik tasarımları ve dayanıklı malzemeleri sayesinde yemek yaparken güvenliği sağlayan tavalarımızla yemek hazırlamak artık çok daha kolay.Devrilir Tava, Devrilme Riski Olmayan Tava, Ergonomik Tasarım, Dayanıklı Malzeme, Yüksek Kalite


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.