Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yeni Ürünler

İnoxmaster Elektrikli Fritöz Ekonomik İMR-FE-5
1.500,00 TL + KDV
1.770,00 TL
İnoxmaster Elektrikli Fritöz 3 LT - İMR-FE-3
1.250,00 TL + KDV
1.475,00 TL
İnoxmaster Elektrikli Fritöz 5+5 LT İMR-FE-5+5
2.400,00 TL + KDV
2.832,00 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
İnoxmaster Elektrikli Fritöz 3 LT - İMR-FE-3
1.250,00 TL + KDV
1.475,00 TL
İnoxmaster Elektrikli Fritöz İMR-FE-3+3
2.100,00 TL + KDV
2.478,00 TL
İnoxmaster Elektrikli Fritöz Ekonomik İMR-FE-5
1.500,00 TL + KDV
1.770,00 TL
İnoxmaster Elektrikli Fritöz 5+5 LT İMR-FE-5+5
2.400,00 TL + KDV
2.832,00 TL
Öztiryakiler Elektrikli Fırın, GN 1/1, OIFNE 6060
465,00 EUR + KDV
12.546,57 TL
Öztiryakiler Elektrikli Fritöz, Tekli, 8 Lt, 26.5x43x31 Cm, Trifaze, OF 8S
230,00 EUR + KDV
6.205,83 TL
Öztiryakiler EF8D Elektrikli Fritöz 8+8 Lt
340,00 EUR + KDV
9.173,84 TL
Öztiryakiler Setüstü Elektrikli Fritöz, Çiftli, 60x60x24 Cm, OFE 6060N
700,00 EUR + KDV
18.887,32 TL
Öztiryakiler Setüstü Elektrikli Fritöz, GN 1/3, 5 L, Eco Model
170,00 EUR + KDV
4.586,92 TL
Öztiryakiler Setüstü Elektrikli Fritöz, Tek Sepetli, 26.5x43x31 Cm, OF 10S
300,00 EUR + KDV
8.094,56 TL
Öztiryakiler Setüstü Elektrikli Fritöz, Tekli, 8 Lt, 26.5x43x31 Cm, Monofaze, OF 8
180,00 EUR + KDV
4.856,74 TL
Bu kategoride toplam 13 ürün listeleniyor.

Fritöz & Airfryer

Fritöz modelleri, patatesten balığa kadar birçok öğünü yağ ile birleştirilerek kızarmasına yardımcı olan cihazlardır. Elektrikli pişirme çeşitleri kategorisi altında inceleyebileceğiniz kızartma aletlerinin birçok boyut ve kullanım seçeneği bulunur. Yiyeceklerinizi lezzetle sofralarınıza taşımaya yardımcı olan airfryerlar içerisinde ev kullanımının yanı sıra, endüstriyel alanlara yönelik modellerine de rastlamak mümkündür. Airfryer modelleri ile hamur işleri, patates, sebze, deniz mahsülleri ve kırmızı et ürünleri gibi birçok farklı besin değerine sahip olan yiyeceği pratik bir şekilde kızartabilirsiniz. 5 lt fritöz seçenekleri, geniş iç hazneleri ile kalabalık aileler ya da sıklıkla misafir ağırlayan kişilerin tek kullanımda ihtiyaç duydukları kızartma porsiyonunu elde etmelerine yardımcı olur. Airfryer satın alırken aile nüfusu ya da misafir yoğunluğunuzu baz alarak ihtiyaç duyduğunuz boyutu kolaylıkla bulabilirsiniz. Cihazı çalıştırmadan önce ilk olarak kızartmak istediğiniz yiyeceği, daha sonrasında ise yiyeceğin miktarını baz alarak yağı eklemelisiniz. Her kullanım sonrası elektrikli fritözün içerisinde kalan yağı bir cam kavanoza aktararak iç hazneyi temizlemeniz gerekir. Atık yağları geri dönüşüm merkezlerine götürerek geri dönüşüme ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Fritöz Modelleri

Fritöz modelleri arasında; basınçlı, ocak üstü, ve yağsız gibi birçok kategori üzerinden tasarlanan seçenekleri bulunur. Bu tür aletlerin iç haznesi litre birimi baz alınarak belirlenir. Airfryer modelinin iç haznesine yerleştireceğiniz yağın miktarı, hazırlayacağınız porsiyonla doğru orantılı olmalıdır. Yağ miktarı yiyecekten daha fazla olduğu takdirde öğünleriniz aşırı yağlı olabilir ve bu durum yiyeceğin lezzetini etkileyebilir. Sanayi tipi fritöz modelleri, hem yüksek enerji harcadığından hem de geniş bir iç hazneye sahip olduğundan dolayı ev içerisinde kullanıma uygun değildir. Bu tür cihazlar, kafe ve restoran gibi kamusal alanlarda gerçekleşen sipariş sirkülasyonunda mutfaktaki iş yükünü hafifletmek amacıyla tasarlanır. Basınçlı fritöz modelleri, iç hazneye basınç uygulayarak kızartma işlemini gerçekleştirir ve genellikle tavuk ürünlerinin kızartılmasında yaygın olarak kullanılır. Basınç gücü, besinin kendi öz suyunun içerisinde kalmasına yardımcı olur ve bu öz suyu yağı dengelediğinden dolayı yiyecek yağı içerisine çekmez. Böylelikle yağ kullanımı konusunda da tasarruf edebilirsiniz. Kullanıcıların paylaşmış olduğu fritöz tavsiye ve önerilerine göz atarak ihtiyaç ve sofralarınıza yönelik airfryer seçeneğini kolaylıkla bulabilir, birçok markanın kullanıcılara sunduğu model hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda pratik ev aleti fiyatları incelemesi de yaparak evdeki işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Patates Kızartma Makinesi Satın Alırken Dikkat Edilecekler

Airfryer satın alırken cihazın boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Çekirdek aileler için 1 litre civarında bir ürün yeterli olacak iken, kalabalık aileler ve sıklıkla misafir ağırlayan kişiler 5 litrelik iç haznesi bulunan cihazları tercih edebilir. Fritöz yorum ve incelemeleri içerisinde öne çıkan özelliklerden biri ise, cihazın kullanım sonrası pratik temizlenebilme avantajına sahip olmasıdır. Her kullanım sonrasında iç hazne ana bölmeden ayrılarak elde ya da makinede yıkanması gerekir. Böylelikle bir sonraki air fryer kullanımında daha lezzetli öğünler elde edebilir, yağ lekelerinin kuruması sonucunda ortaya çıkabilecek kanserojen maddeleri iç hazneden arındırarak kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Sıcak hava fritözü seçenekleri ile kızartma yaptıktan sonra çıkan yağlar lavaboya dökülmemelidir. Atık yağları bir cam kavanozda biriktirebilir ya da süzerek bir kez daha kızartma işlemi için kullanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz atık yağları geri dönüşüm merkezlerine teslim ederek çevre dostu bir kullanım elde edebilirsiniz. Ev tipi fritöz seçenekleri, kafe ya da restoran gibi kamusal alanlarda kullanıma uygun değildir. Bu tür cihazların iç haznesi düşük litreler bazında tasarlandığından dolayı tek kullanımda bir ya da iki porsiyon öğün hazırlama özelliğine sahiptir. Bu nedenle kafe veya restoran gibi işletmelerde kullanmak üzere yüksek hacimli bir air fryer tercih çok daha mantıklı olacaktır.

Fritöz İndirimlerini Takip Ederek Uygun Fiyatlı Alışveriş Yapın

Klasik kızartma yöntemleri hem iş yükü hem de temizlik açısından zahmetli olabilir. 3 lt fritöz gibi birçok iç hazne boyutuna sahip olan cihazlar, mutfakta vakit geçirmeyi seven kişilere yönelik pratik çözümlere sahiptir. Sıcak hava fritözleri ile hem temizlik hem de yemek hazırlama süresinden tasarruf edebilirsiniz. Üzerinde su tanecikleri kalan yiyecekler hazne yüzeyinde hasarlar oluşmasına ya da yağın etkin bir şekilde yiyeceği kızartmamasına sebebiyet verebilir. Airfryer modelinizin iç haznesini her kullanım sonrasında ana bölmeden ayırarak atık yağlardan arındırmanız gerekir. Hazne içerisinde bekletilen yağlar kuruyarak temizlenmesi daha zor bir hale gelmesinin yanı sıra kanserojen maddelerin oluşumuna sebep olabilir. Basit bir temizleme süreciyle küçük fritöz modelini bir sonraki kullanım için hazır hale getirebilir, her porsiyonda lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Besinleri, airfryer modelinizin iç haznesi yeterli olduğu takdirde tek parça halinde kızartabilir, birkaç dakika içerisinde lezzetli öğünler elde edebilirsiniz. Seçimlerde ürün özellikleri ve iç hazne boyutuna göz atarak sizin için en iyi fritözü kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda değişik lezzetler için fırın çeşitleri noktasında da inceleme yaparak ikramlarınıza lezzet katabilir, misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz.

Fritöz Fiyatları

Fritöz fiyat seçenekleri, iç hazne litresi ve kızartma özellikleri gibi noktalardan dolayı değişiklik gösterebilir. Markaların kullanıcılara sunduğu sıcak hava fritözü seçenekleri arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Yağsız fritöz seçenekleri, bir yemek kaşığı gibi çok az bir miktar ya da hiç yağ kullanmadan kızartma işlemlerini gerçekleştiren ürünlerdir. Air Fryer adı ile de bilinen kızartma makineleri, sıcak hava yoluyla yiyecekleri kızartır. Bu cihazları patates ya da soğan halkası gibi yiyeceklerin haricinde tavuk ve sebzeleri pişirmeye yönelik de kullanabilirsiniz. Airfryer kullanımı sonrasında kızartma sepetini temizlemek için cihazın tamamen soğumasını beklemelisiniz. Endüstriyel ya da mini fritözler, kullanıldığı ya da kullanılmadığı tüm anlarda sert ve düz bir zemin üzerinde konumlandırılmalıdır. Ev tipi kızartma makineleri, 1 litreden 3 litreye kadar iç hazne kapasitesine sahiptir. Ürünün kullanım kılavuzuna göz atarak hangi parçaların yıkanabilir olduğunu öğrenebilirsiniz. Air fryer kullanımında topraklı prizleri tercih ederek daha güvenli bir kullanım elde edebilirsiniz. Akakçe’nin kullanıcılarıyla buluşturduğu en ucuz fritöz fiyatlarına göz atarak dilediğiniz ürünü uygun fiyatlandırmalar üzerinden satın alabilir, yemek hazırlama süreçlerinde lezzetli ve pratik menüler elde edebilirsiniz.

Sofralarınıza Lezzet Katacak Airfryer Çeşitleri Akakçe’de

Endüstriyel fritöz modelleri, tek kullanımda birkaç porsiyon yiyecek elde edilmesine yardımcı olur. Hızlı pişirme ve geniş kapasite özelliğiyle kafe, restoran ve ofis mutfağı gibi alanlarda kullanıma yöneliktir. Endüstriyel pişirici çeşitleriyle işletmenize birçok farklı menüler kazandırabilir, müşterilerinize lezzetli öğünler sunabilirsiniz. 1 lt fritözlerle tek kullanımda iki ve üç porsiyon öğün hazırlayabilir, tavuk ya da etlerde iki ya da üç tam parçayı aynı anda kızartabilirsiniz. Kızartmak istediğiniz yiyeceklerin mutlaka kuru bir şekilde airfryer haznesine atılması gerekir. Patates gibi önceden sudan geçirilmesi gereken yiyecekleri air fryer cihazına koymadan önce suyunun süzülmesini bekleyebilir ya da patatesleri kağıt havlu yardımıyla nazik bir şekilde kurulayabilirsiniz. Kızartma tenceresi olarak da bilinen ocak üstü fritöz çeşitleri, ocağın sağladığı ısı ile yağı kızdırarak yiyeceklerinizi hazırlamaya yönelik tasarlanan ürünlerdir. Bu tür kızartma makinelerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulmaz. Ocak üstü kızartma tencerelerinin ana haznesini ve süzgecini elde ya da bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Patates kızartma makinesi seçenekleri ile kızgın yağın oluşturduğu kokuyu engelleyebilir, ısı sonucu oluşacak buharı tencere içerisine hapsederek yiyeceklerinizin kendi öz suyunu kaybetmeden sağlıklı bir şekilde kızarmasını sağlayabilirsiniz.
Profesyonel kalitede elektrikli fritözlerimiz ile yiyeceklerinizi hızlı ve kolay bir şekilde pişirebilirsiniz. Yüksek kapasitesi, dayanıklı yapısı ve kolay temizlenebilir olması sayesinde mutfakta büyük bir yardımcıdır.

elektrikli fritöz, profesyonel fritöz, yüksek kapasiteli fritöz, kolay temizlenebilir fritöz, restoran fritözü, kafe fritözü, gıda işletmesi fritözü.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.