Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Yeni Ürünler

BOĞAZİÇİ MAKİNABoğaziçi Hamur Açma Makinası Pide Lavaş Lahmacun Açma Makinesi 30 Luk BHA.30
485,00 EUR + KDV
13.086,21 TL
Boğaziçi Yatay Hamur Açma Makinesi Pide Lavaş Lahmacun Açma Makinesi BHA.50Y
1.375,00 EUR + KDV
37.100,09 TL
Boğaziçi Hamur Açma Makinesi BHA.40T
450,00 EUR + KDV
12.141,85 TL
Boğaziçi 40 Cm Hamur Açma Makinesi
550,00 EUR + KDV
14.840,03 TL
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Boğaziçi 40 Cm Hamur Açma Makinesi
550,00 EUR + KDV
14.840,03 TL
Boğaziçi 50 Kg Hamur Yoğurma Makinesi
600,00 EUR + KDV
16.189,13 TL
Boğaziçi 75 Kg Hamur Yoğurma Makinası BHY.75
970,00 EUR + KDV
26.172,42 TL
BOĞAZİÇİ MAKİNABoğaziçi Hamur Açma Makinası Pide Lavaş Lahmacun Açma Makinesi 30 Luk BHA.30
485,00 EUR + KDV
13.086,21 TL
Boğaziçi Hamur Açma Makinesi BHA.30T
410,00 EUR + KDV
11.062,57 TL
Boğaziçi Hamur Açma Makinesi BHA.40T
450,00 EUR + KDV
12.141,85 TL
Lahmacuncuların profesyonel kullanımına uygun olup, lavaş hamuru açma, pide hamuru açma amaçlı kullanımlarda yüksek performans gösterir.
1.935,00 EUR + KDV
52.209,94 TL
Boğaziçi Yatay Hamur Açma Makinesi Pide Lavaş Lahmacun Açma Makinesi BHA.50Y
1.375,00 EUR + KDV
37.100,09 TL
Öztiryakiler 30 CM Hamur Açma Makinesi
550,00 EUR + KDV
14.840,03 TL
650,00 EUR + KDV
17.538,22 TL
Öztiryakiler 55 CM Hamur Açma Makinesi
1.350,00 EUR + KDV
36.425,54 TL
Öztiryakiler Kanatlı Hamur Açma Makinesi - DHM60
3.500,00 EUR + KDV
94.436,58 TL
Bu kategoride toplam 13 ürün listeleniyor.

Hamur Açma Makinesi

Gıda işletmelerinde müşterilerinize sunacağınız şekilde incecik pizza, lahmacun ve lavaş hamurları elde etmeniz açısından her zaman en iyi ekipmanları kullanmanız gerekir. Bu açıdan kullanılacak ekipmanlar aslında mekanik olarak oklava ve merdane görülse de son yıllarda birçok işletme hamur açma makinesi kullanmayı tercih eder. Tek geçişli veya çift geçişli olarak kullanılabilecek makineler veya manuel ya da otomatik şekilde çalışan makineler tercih etmeniz mümkündür. Bugün özellikle restoranlar tarafından daha hızlı ve nitelikli üretim gerçekleştirmek için bu makineler sıklıkla kullanılmaktadır. Fastfood işletmelerinden olan pizza restoranlarında pizza açma makinesi kullanımı görülmektedir. Benzer şekilde Türkiye'de çok sık görülen kebapçı ve pide işletmelerinde de lahmacun hamuru açma makinesi gibi sistemler kullanılmaktadır.  Temel teknik özelliklerine bakıldığında ekmek hamuru açma makinesi gibi özelliklere sahip olan bu cihazlar çoğu zaman dayanıklı çelik malzeme sayesinde üretilmektedir. Bu sayede çok daha uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkarken, restoran, fırın ve otel gibi birçok işletmede bu ürünler kullanılabilmektedir. En önemli ayrıntı seçtiğiniz makinede işletmeniz için yeterli kapasiteyi oluşturacak ve bütçeniz için en doğru rakamları oluşturacak cihazları seçmenizdir.

Hamur Açma Makinesi Modelleri

Hamur Açma Makinesi Modelleri

Sanayi tipi hamur açma makineleri ile malzemelerini kendiniz hazırladığınız pide, lavaş, lahmacun gibi yiyeceklerin hamurlarını hızlı ve pratik bir şekilde açabilirsiniz. Makinelerin kullanımı son derece basittir, bundan dolayı hamur açarken kalifiye bir elemana ihtiyaç duymayacaksınız. Hamur açma makineleri, dayanıklı çelik maddelerden üretilmiştir. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Restoran, fırın ve otellerde en büyük yardımcınız olacak “hamur açma makineleri nerede satılır?” diye düşünmenize gerek yok. Profesyonel mutfakların vazgeçilmez adresi tasarimendustriyel.com’da bulunan hamur açma makinesi modelleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. tasarimendustriyel.com’da bulunan Empero, Öztiryakiler ve Bosfor markalarının endüstriyel hamur açma makineleri ile dilediğiniz boyutlarda hamurları açabilirsiniz. Piyasadaki en uygun hamur açma makinesi fiyatları tasarimendustriyel.com’da sizleri bekliyor.


En İyi Ekmekler ve Pideler İçin Hamur Açma Makinesi

En İyi Ekmekler ve Pideler İçin Hamur Açma Makinesi

Bir restoran veya otel sahibi olduğunuzda, en lezzetli ve en iyi şekilde kızarmış ekmekleri, pideleri ya da lahmacunları hazırlamak istiyorsanız, gerçekten iyi bir hamur açma makinesi kullanmanız gerekebilir. Bu makineler sahip oldukları özellikler sayesinde yuvarlak veya köşeli hamur açabilir, ayarlanabilir hamur kalınlığı sağlayabilir ve dokunmatik kontrol panelleri sayesinde pratik bir kullanım sağlayabilir.  Değişen kapasiteleri ile birlikte seçebileceğiniz pide açma makinesi sistemleri her marka ve modele bağlı olarak düz konumda, belirli boyutlarda hamur açma kapasitesi oluşturmaktadır. Örneğin, seçtiğiniz bir makine 40 santimetre boyutunda, yaklaşık 216-100 gram ağırlığı arasında bir kapasitede hamur açma işlemi sağlayabilir.  Restoran işletmelerinde genellikle hızlı ve aynı standartlara sahip bir şekilde pide ve pizza gibi ürünlerin elde edilmesi gerektiği için seçilecek lavaş açma makinesi belirli hassasiyetlere sahip olmalıdır. Bu makine istenilen her an kolaylıkla temizlenebilecek bir kapasitede olmalı, değiştirilebilir boyutlarda farklı üretimler için hızlı bir kullanım oluşturmalı ve mikroorganizma birikmesine karşı her zaman paslanmaz ve kir tutmaz bir gövdesi bulunmalıdır.


Hamur Açma Makinesi Fiyatları

Hamur Açma Makinesi Fiyatları

İşletmeniz için temin edeceğiniz makinelerde özellikle markalar ve modellere bağlı olarak rakam değişimleri görülebilir. Bu nedenle lahmacun pide açma makinesi fiyatları açısından inceleme yaptığınızda kategori altında size sunulan Öztiryakiler, Empero, Bosfor veya Rinnova gibi markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu markaların her biri sizlere en ucuz makineyi sunabilmek için ücretsiz kargo ile sunulmaktadır. Bu bağlamda öncelikle işletmeniz için en uygun cihaz seçilmeli ve bütçenize uygun şekilde bu ürün temin edilmelidir.


Hamur Kesme Tartma Makinesi Modelleri
Hamur Kesme Tartma Makinesi Modelleri

Hamur işi satan yuğun işletmelerde yapım aşamaları en hızlı şekilde gerçekleştirilmelidir. Hamur kesme ve tartma makineleri dakikalar içerisinde onlarca hamur hazırlamanızı sağlar. Profesyonel mutfaklar için üretilmiş en kaliteli ve uygun fiyatlı kestart makinelerine linkten ulaşabilirsiniz; https://tasarimendustriyel.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.