Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Bar Arkası Buzdolabı Modelleri

Cafe, restoran ve bar tipi olarak özel olarak tasarlanmış bar arkası buzdolabı modelleri, çalışma alanındaki içecekleri depolamak ve soğutmak için bire birdir. Bar arkası şişe soğutucu veya bar buzdolabı olarak da adlandırılan bu dolaplar, alanın içerisinde rahat kullanım sağlar. Cam kapılı olan dolaplar arasında, kapı açma alanı bulunmayan yerler için sürgü kapılı modeller tercih edilebilir. Daha geniş alanlar için ise, çarpma kapılı dolaplar arasından seçim yapılabilir. Bu dolaplar kendi alanında ün salmış, kaliteli ve sağlam markalardan olan, Öztiryakiler, Empero ve By Kitchen tarafından üretilmiştir. Değişik raf sayılarına ve ebatlara sahip dolaplar, aynı zamanda aydınlatmalı oldukları için karanlık ortamlarda da kullanmak için idealdir.

Bar Şişe Soğutucu Dolap Fiyatları

Bar Şişe Soğutucu Dolap Fiyatları

Farklı boyutlarda üretilen dolaplar, kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre seçim yapma imkânı tanır. Yine kapıların açılma şeklinin farklılık göstermesi de bir başka avantajdır. Camlı dolaplar olduğu için ürünler dışarıdan görülebilir ve dolap içindeki eksiklerde dışarıdan rahatlıkla tespit edilir. Kapağın açılmadan sayım yapılabilmesi, zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. tasarimendustriyel tarafından uygun fiyat garantisiyle satışa sunulan bar arkası buzdolabı modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Farklı satın alma seçeneklerini kullanarak, hızlı kargo ve güvenilir alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, güvenli ve rahat bir şekilde ihtiyacınız olan dolaba kolaylıkla ulaşmanın tadını çıkarmak!


Hangi Şişe Soğutucu Dolabı Seçmeliyim?

Hangi Şişe Soğutucu Dolabı Seçmeliyim?

Profesyonel bar ve mutfak ekipmanı satın alırken profesyonel yardım almanız kullanım ve bütçe açısından sizin için faydalı olacaktır.  Dünyanın dört bir yanına gönderim sağlayan lider firma taksit seçenekleriyle hizmetinizde.


Kaliteli Şarap Dolabı Modelleri

Kaliteli Şarap Dolabı Modelleri

Şarap muhafaza edilmesi zor bir üründür. Uygun şartlarda saklanmayan şaraplarda bozulma meydana gelebilir. Şarap saklamak için özel olarak üretilmiş çeşitli dolaplar mevcuttur. Uygun sıcaklık ve saklama koşulu sağlayan şık dolaplar ile barlarınızda çok daha güvenli depolama yapabilirsiniz. Tüm dolapları incelemek için linke tıklayın; https://tasarimendustriyel.com

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.