Triomaxx Elektra Soft Dondurma & Frozen Yogurt Makinesi - Dik Tip

Fiyat:
6.350,00 EUR + KDV
KDV Dahil:
171.334,94 TL
16.389,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
5

ELEKTRA

Musluk Sayısı:3 (2+1 Ürün)

Servis Kapasitesi LT/Saat:40 -50 LT / 400-480 Külah

Hazne Kapasitesi:2 x 6 LT

İç Silindir LT:2 x 2,2 LT

Tipi:Vertical(Dikey)

Dondurma Sayacı:Var 

Üst Hazne Karıştırıcısı:Var 

Üç musluklu, çift tanklı, hava pompalı Triomax - Elektra modelimizle aynı anda sade, kakaolu ve karışık Soft Dondurma veya Frozen Yogurt yapabilirsiniz. Triomax Elektra modeli Türkiye'nin birçok şehrinde Avm'ler ve yaya trafiğinin çok yoğun olduğu noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda fuarlarda Triomax - Elektra modeli ile bedava Soft dondurma ve Frozen Yogurt dağıtılmaktadır. Triomax - Elektra Soft dondurma makinelerinde ana soğutma kompresorü olarak Fransız TECUMSEH,üst soğutma kompresorü olarak yine TECUMSECH kullanılmıştır..

Hava Pompası: Triomax - Safir soft dondurma ve Frozen yogurt makinesinde bulunan pompa sayesinde daha az gramaj ile daha yoğun hacimde ürün servis edersiniz.

Saatlik Servis Kapasitesi: Saatte 400-480 porsiyon ürün servis edebilirsiniz.Arka arkaya seri bir şekilde servis yapabilirsiniz.

Standby Modu: Triomax - Elektra Soft dondurma ve Frozen Yogurt makinenizi gece üretim modunda çalıştırmak zorunda kalmazsınız. Yapmanız gereken makinenizi kapatıp Cool tuşuna basmak olacaktır. Bu sayede makineniz enerji tasarrufu sağlarken, aynı zamanda bekleyen malzemeniz +4 derecede muhafaza edilerek bir sonraki gün için servise hazır halde olacaktır.

Yıkama Modu: Makinenizin kontrol panosunda yer alan yıkama tuşunu kullanarak otomatik yıkama modunda makinenizi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Makinenizin kurulumu sırasında eğitimleri verilmektedir. Aynı zamanda internet sitemizde de yer alan kullanım kılavuzları ve videolar bölümünde de ayrıntılı olarak yıkama işlemi yer almaktadır.

Sertlik Derecesi:Makinenizi çalıştırdığınız alan, havanın sıcaklığı gibi değerler makinenizin performansını etkileyeceği gibi, ürün servis kalitesini de doğrudan etkiler. Triomax- Elektra Soft dondurma makinesinde servis soğukluk derecesini ayarlayabileceğiniz bir modül vardır ve ortam değişikliklerinden hiç etkilenmeden satışlarınız sağlıklı bir şekilde devam eder.

Net Ağırlık     Brüt Ağırlık     Makine Ölçüleri     Kapalı Kasa Ölçüleri

   148 KG         160 KG        70 x 58x 150(h)       74 x 63 x 160(h) 

Özellik Değer
Gravity -
Pompa Var
Litre-Kg / Saat 26-29 LT
Külah/saat 400(70g)
Ürün Çeşidi (Musluk Sayısı) 2+1
Tank Kapasitesi (litre) 2 x 9 LT
Yükseklik(cm) 147,80
Genişlik(cm) 54,60
Derinlik(cm) 78,00
Ağırlık (kg) 160,00
1/230/50 Var
3/400/50 -
KW 2,4 KW
Hava Soğutma Var
Su Soğutma -
Hermetik Kompresör Var
Yarı hermetik kompresör -
Teflon Merdane Var
Mixer Var
Elektromekanik kontrol -
Elektronik kontrol Var
Diğer Özellikler
Stok KoduElektra
MarkaDoğuş Makina
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.